Sponsorluk İletişimi

Topluluklar tarafından desteklenen güçlü mesajlar iletiyoruz.

Markanıza ve iletişim stratejinize uygun sponsorlukları sizin için projelendiriyor ve sponsorluklarınızdan maksimum verimi alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Marka bilinirliği sağlamak adına yapılan en etkili iletişimlerden biri olan sponsorluk iletişimi ve iş ortaklıkları projelerini sizin için geliştiriyoruz. Sponsorluk çalışmaları kapsamında markanız adına uygun sponsorluk araştırması yapıyor, spor, kültür, sanat, eğlence, konferans gibi etkinliklerin sponsorluk fırsatlarının değerlendirilmesine destek veriyor, sizin adınıza sponsorluk iletişimini yönetiyoruz.

Sanattan, eğlenceden ve topluluklardan ilham alıyor, birebir iletişim temelli markalaşmayı destekliyoruz.

Marka İş Ortaklıkları

Markanıza uyumlu bir ruh eşi olduğunu biliyor muydunuz?

Markanızın karakterine uygun sektörel diğer markalarla iş birliği projelerini sizin adınıza geliştiriyor ve yönetiyoruz. Farklı markaların iş birliğinden daha geniş kitlelere yayılacak güçlü projeler meydana geleceğini biliyoruz.

Fuar ve Konferans İletişimi

Bakış açımıza güvenin.

Marka kimliğinizi en iyi şekilde temsil edebileceğiniz profesyonel alanlardan birisi olan fuar ve konferans sürecinde yenilikçi bakış açımızla hedef kitlenize uygun fuar ve konferansları takip ediyor, bu süreçteki tüm iletişimi sizin için gerçekleştiriyoruz.

Hadi Bugün Tanışalım!

Hikaye anlatımından, kampanyalara, e-ticaretten, kurumsal etkinliklerinize kadar tüm marka süreçlerinizde en az sizin kadar heyecanlı bir ekiple çalışmak için hemen bugün tanışalım.