Hakkımızda

Şirketinizin pazarlama iletişimi ihtiyaçlarına yönelik 360 derece çözümler Boden360’da sizi bekliyor.

Dijital iletişim, reklam, pazarlama iletişimi ve PR alanlarında uzmanlaşmış, güncel trendleri yakından takip eden, markanıza fayda sağlamayı görev edinmiş yaratıcı ve sonuç odaklı hareket eden hizmet ajansıyız. Markanızı yakından tanıyarak, iletişim alanında arzu ettiğiniz tüm hizmetleri sizin ekibinizin bir parçası gibi yönetiyor, markanızı sizinle birlikte büyütüp, markanıza değer sağlamayı hedef ediniyoruz.
Genç, dinamik ve tutkulu ekibimizle birlikte marka hikayeleri anlatmayı, deneyimsel pazarlama taktikleri ile hedef kitlenizi fantastik bir dünya içerisinde yolculuğa çıkarmayı çok seviyoruz. Toplum ve bireyler arasındaki bağı güçlendiren projeler üretmekten keyif alıyoruz.
GÜVENİLİRLİK 100%
ULAŞILABİLİRLİK 100%
ÇÖZÜM ODAKLILIK 100%
SAMİMİYET 100%

Ekibimiz

Billur Özdeş

Billa! Tanıştıralım kendisi kreatif lider ya da patron😎

16 yıldır marka sektöründe. İki çocuk 1 köpek annesi. Parolası dürüstlük ve sevgi. Çalışma hayatına başladığı ilk günden bugüne dek heyecanını ve dinamizmini hiç yitirmedi.

Bilgisayarıyla doğuma gidip, bebeğiyle ofise döndü. Anne olduktan sonra çalıştığı her markayı ve projeyi de bebekleri gibi büyüttü.

En sevdiği ses bavul tekerliği sesi çünkü gezmeyi ve yeni tatlar denemeyi çok sever!

Bu yüzden; havada, karada veya suda ulaşılabilir olmasıyla meşhurdur. İletişime açıklığı ve kahve sevdasıyla işleri hep birer kahve eşliğinde konuşmayı sever.

Kendi gibi keyfine düşkün ekibiyle işleri her zaman eksiksiz ve zamanında teslim eder.

Aslı Elal

Nam-ı diğer Aslı Kız😊

10 yıldır sektörde. Hala ilk günkü heyecanını ve çalışma isteğini kaybetmeden çalışmaya devam ediyor. Her gün kendini daha fazla ne kadar geliştirebilirimin peşinde. Zor şartlar onu zorlamaz, asla inancını kaybetmez ve denemeye devam eder. Çözüm odaklıdır ve fikirleriyle her gün ekibe destek olmaya çalışır. Dans etmeyi ve dalış yapmayı çok sever.

Gözde Gök

Lisede matematiği çok iyi olduğu için hocalarının baskısıyla Ekonomi lisansı yaptı.

Daha sonra gerçek tutkusu olan Marketing’i keşfetti ve olayın matematiğini çözmek için Bilgi Üniversitesi AdSchool’da Pazarlama İletişimi Yüksek Lisansı’nı tamamladı. O günden beri de marka iletişimini iyileştirmek ve güçlendirmek adına okuyor, araştırıyor, öğreniyor ve keşfettiklerini uygulama konusunda sınırlarını zorlamaktan asla geri kalmıyor. Bir de yazdığı başarılı metinler sayesinde kazandığı 'No Revize Gözde' takma adıyla da gurur duyuyor!

Beyza Sayın

Hızıyla ajansımızda nam salan, kreatif ekibimizin vazgeçilmez tasarımcısı, nam-ı diğer Speedy.

İş biriktirmeyi sevmez, yaratıcı çözümleriyle anında aksiyon almak en büyük yeteneklerinden biridir. Sanatsal yönü hep canlıdır, renklerin dilinden anlar ve çizime ilgi duyar.

Trendler konusunda her zaman heyecanlıdır ve deneyimlemekte asla geç kalmaz. Tüm patili dostlarımızla arası çok iyidir ama kedilerin yeri onun için her zaman başkadır. Enerjisini bilumum şekerli yiyeceklerden, ilhamını da etnik house müzikten alır. Bu arada detox programları yakın radarındadır.🙃

Ekip arkadaşlarınızı paintte yormayacak ve ‘bir tık’ düzeltme ihtiyacı duymayacağınız tasarımlar için sizi Beyza ile tanıştırmak isteriz.

Fulden Kahyaoğlu

Kesin İzmirli!

Yenilikler, dijitali çok sever, gelenekselden de bir türlü kopamaz. Ajandası ve kalemi olmadan sokağa adımını atmaz. İşlerinin odağında; insan, iletişim ve yeni dünya trendleri vardır. Markalara masallar anlatmaya bayılır. Kolundan tuttuğu her markayı dijitalleşmeye taşır. ‘Ben sürekli çevrim içiyim ama yüz yüze görüşmeye de beklerim.’ Cümlesinin ahbabıdır.

Yazı, denizi, kumu, külahta yenen dondurmayı çok sever. Bir de bizden duymuş olmayın ama resetlenmek için her gün spora gider. Eğer ki Fulden’i çevrim dışı yakaladıysanız… Siz onun nerede olduğunu çoktan anladınız.😉

Ali Azem Taş

Tarihe olan merakıyla başladığı yolculuğu sanatla birleştiren, yaratıcılığı ve hızlı çözümleriyle gönüllerde taht kuran nam-ı diğer Gods of Metal. İlhamını müşteriden, projeden alır ve içindeki deneme tutkusunun peşinden koşmaktan asla vazgeçmez. Sadece Paint’te bile harikalar yaratabilir. En sevdiği söz; “Yenile Yenile Yenmeyi Öğreneceğim - Çar I. Petro” olan Ali’nin yenilmesi pek söz konusu değil aslında 🙂 Müthiş bir dert dinleyici olmasıyla da ekipte fark yaratıyor.

Yasemin Civan

Nickname: Juke Box

Aslan burcu oluşunun getirisi ile dikkatli, başarılı ve iş bitiricidir. Dijitalin içine doğan Yasemin tabii ki de telefonunu ayrılmaz aksesuarı olarak görür. Her an online olmayı sever ve sosyal medya diline hakim oluşuyla metinler yazmak onun işinin en önemli parçasıdır.

Etkinlik tutkunu kişiliği ile tüm konserler, festivaller, tiyatrolar ve daha fazlası onun vazgeçilmez ortamları. Dinlediği şarkıyı bir daha asla unutmayan ve introsundan tanıma özelliği ile kendine hayran bırakan Yasemin, şansa çok fazla inanıyor ve bunun için yaşıyor!

777 aldık kabul ettik 🙂

Milla

Ve ekibin neşesi, ofisin akıllı ve uslu kızı Milla!

Uyumlu yapısı, cana yakın tavırları, ilk attığınız adımların daimi karşılayıcısı, ekibimizin ‘ooo hoş geldiniz hoş geldiniz, kimler geldi yine’ diye en çok sevineni. Neşeli bir tanışma ve gereken samimi ortamı yaratma konusunda son derece başarılı olan ofis kızımızın tek isteği biraz ilgi.

En belirgin özelliği, ortamı trollemesi ve abur cubura olan sevgisi. Siz, siz olun bizi ziyaretiniz öncesinde cebinizde ufacık da olsa onun için sürpriz bir ikram bulundurun.

Hadi Bugün Tanışalım!

Hikaye anlatımından, kampanyalara, e-ticaretten, kurumsal etkinliklerinize kadar tüm marka süreçlerinizde en az sizin kadar heyecanlı bir ekiple çalışmak için hemen bugün tanışalım.