Sosyal Medya İletişimi

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Hikayenizi birlikte anlatalım.

Dünyanın neresinde olursanız olun markanız mevcut iklimin dışında da tanınsın. Yaratıcılığımızı ve proje yönetimindeki uzmanlığımızı birleştirdiğimiz dijital mecralarda markanızın sınırlarını genişletmeye ve hedef kitleniz ile aranızda duygusal bir bağ kurmanıza destek oluyoruz.

Sosyal medya hesaplarınıza özel içerik üretiyor, dönemsel kampanya ve sosyal medya iletişiminizde hedef kitleniz ve takipçilerinize özel etkili bir iletişim dili kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Marka içerik yönetiminizde güncel, akıcı, sürekliliği olan, bilgilendirici ve kaliteli içerik üretiyor; sosyal etkileyicilerden yararlanarak iletmek istediğiniz mesajı daha geniş bir kitleye duyuruyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Dinamik mecralar, dinamik ekipler gerektirir.

Sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın stratejisini belirleyerek, marka kimliğinize uygun platformlarda sosyal medya hesapları oluşturarak, etkili bir içerik ile sosyal medya hesaplarınızı ekibinizin bir parçası gibi yönetiyoruz.

Tüm enerjimiz ve dinamiklere çabuk uyum sağlayan yapımızla ekibinize hızla adapte olacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Sosyal Medya Reklamı

Markanız Sınırları Aşsın.

Facebook, Twitter, Instagram ve benzeri sosyal ağlar, bloglar, video / fotoğraf paylaşım siteleri, forumlar gibi internet kullanıcılarının içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan platformlarda hedef kitlenize özel içerik ve görsellerle tanıtım yapıyor, reklam hizmeti veriyoruz. Web sitenize trafik artışının sağlanmasını, marka bilinirliğinizin büyümesini ve daha geniş takipçi kitlesine sahip olmanızı kendimize görev ediniyoruz.

Hadi Bugün Tanışalım!

Hikaye anlatımından, kampanyalara, e-ticaretten, kurumsal etkinliklerinize kadar tüm marka süreçlerinizde en az sizin kadar heyecanlı bir ekiple çalışmak için hemen bugün tanışalım.