Influencer Marketing

Markanıza uygun tanınmış kişilere, iletişim stratejinizde yer vererek, markanıza olan güven ve bilinirliğin artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Markanızı unutulmaz kılmak, hedef kitlesine doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için dijital dünyada en çok sevilen ve örnek alınan kişilerle bir araya getiriyor, interaktif bir duruşa sahip olması için ait oldukları konumlandırmaya ulaşmasını destekliyoruz.

Influencer Marketing Neden Önemlidir?

Hedef kitlenizi kısa sürede ve maksimum düzeyde etkileyin.

Toplulukları yönetme ve başkalarının fikrine yön verme yeteneği olan kişilerin markanızı tercih ettiğini duyurması ya da ürün hakkında olumlu bir yorumda bulunması, hedef kitlenize ulaşma konusunda oldukça önemlidir. Influencer marketing projeleriyle satın alma niyetinde olmayan kullanıcıları da etkileyebilir, ürün veya hizmet hakkında yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz. Boden İletişim olarak biz, toplum üzerinde etki sahibi olan kişileri marka iletişiminizde kullanıyor, marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı oluyoruz.

Celebrity - Blogger İletişimi

Sistematik bir kurgunun gücüne inanın.

Marka veya ürünle ilgili tanınırlık ve güvenirliğin artması için markaya uygun etkileyici kişilerin iletişimde kullanılması, markaya olan algının olumlu yönde kazanılmasını sağlamaktadır. Tanıtmak istediğiniz ürün veya hizmetlerinize özel kurgulayacağımız projelerde blogger iletişimini sizin için sağlıyor, uzun süreli birliktelikler yaratıyoruz.

Sosyal Medya Fenomeni Odaklı Marka İletişimi

Fenomenlerin etkileyici gücüne güvenin.

Markanıza, ürün ve hizmetinize özel bir proje yaratarak, hangi sosyal medya fenomeni ile iş birliğine gidileceği, nasıl bir kurgu yapılacağı konusunda size projeler sunuyor, onayınızla birlikte ilgili kişilere ulaşıp proje yönetiminizi gerçekleştiriyoruz. Dijital etki sahiplerini yaratıcı projelerde kullanan kampanya fikirleri sunuyoruz.

Hadi Bugün Tanışalım!

Hikaye anlatımından, kampanyalara, e-ticaretten, kurumsal etkinliklerinize kadar tüm marka süreçlerinizde en az sizin kadar heyecanlı bir ekiple çalışmak için hemen bugün tanışalım.