Etkinlik Yönetimi

Marka etkinliklerinizle markanızın bilinirliğini artırıyor, hedef kitlenize yakınlaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Tüm marka etkinliklerinizin; Proje üretimi, Uygulama ve Raporlama aşamalarında ekibinizin bir parçası gibi çalışıyoruz.

Davetiyelerden program akışına, katılımcılarla oluşturulacak iletişim süreçlerinden, etkinliğinizin sonlanacağı ana kadar size destek oluyor, keyifli bir etkinlik süreci için her adımı eksiksiz planlıyoruz.

İç İletişim Konsept Etkinlikleri

Motivasyonu ve hatıraları önemsiyoruz.

Şirket içi motivasyonu artırmak amacıyla çalışanlara özel konsept etkinlikler düzenliyor, çalışanlarınızın verimliliğini artırmanıza yardımcı oluyoruz. Çalışan bağlılığını artırmak ve kurumsal verimliliğin sürekliliğini sağlamak için birlikte eğlenebilmenin gücüne inanıyoruz.

Konferanslar ve Sektör Buluşmaları

Şirket çalışanlarınızla iletişim sürecinizi önemsiyor, maksimum verimlilik için sıkılmadan deneyim edinebilecekleri programlar düzenliyoruz.

Şirket çalışanlarınıza veya iş ortaklarınıza özel, bilgilendirme ve eğitim programları ile dinamik şirket yapılaşmanıza katkıda bulunuyoruz. Sektörde tanınmış kişi veya kişileri, çalışanlarınızla bir araya getirerek bilgilendirme toplantıları yapıyor, konusunda uzman kişilerce eğitim konferansları, workshoplar düzenliyoruz. Şirket çalışanlarınıza ihtiyacı olan tüm eğitim süreçlerinde uygun projeler yaratarak destek sağlıyoruz.

Basın Toplantıları, Lansman, Relansman Etkinlikleri

Marka ve ürünlerinizin daha geniş kitlelerce tanınması, basın ve medyada bilinirliğinin artması amacıyla marka etkinlikleri projeleri üretiyor, var olan projelerinize destek oluyor, uygulama konusunda size yardımcı oluyoruz. Marka lansmanları, ödül törenleri, basın toplantıları gibi etkinliklerinizde konseptin yaratılması, mekan ve organizasyona ait tüm süreçlerin koordinasyonunu sizin için yönetiyoruz.

Hadi Bugün Tanışalım!

Hikaye anlatımından, kampanyalara, e-ticaretten, kurumsal etkinliklerinize kadar tüm marka süreçlerinizde en az sizin kadar heyecanlı bir ekiple çalışmak için hemen bugün tanışalım.